افتتاح حساب

مشتریان گرامی می‌توانند طبق روش‌های زیر برای افتتاح حساب معاملاتی درکارگزاری آریا بورس اقدام نمایند .


افتتاح حساب به صورت حضوری

در این روش مشتریان با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی و نیز مدرک دیپلم و یا بالاتر به شعب کارگزاری آریا بورس مراجعه نموده و حداکثر طی دو روز کاری، کد خودرا دریافت می‌نمایند. جهت راهنمایی وکسب اطلاعات بیشتر با شماره 3-88541552 تماس حاصل نمایند.

جهت اطلاع از آدرس شعب به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.


افتتاح حساب به صورت غیر حضوری

ارسال گواهی امضاء محضری

در این روش مشتریان با دانلود و پرینت دفترچه افتتاح حساب غیرحضوری، پس از ‌‌تکمیل و امضاء فرم های مربوطه، دفترچه افتتاح حساب را به همراه کپی مدرک تحصیلی دیپلم و یا بالاتر، کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه (تنها برای مشتریان حقیقی) (در صورتیکه شناسنامه دارای توضیحات باشد، کپی برابر اصل آن قسمت نیز مورد نیاز است.) و همچنین گواهی امضاء محضری به آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور،کوچه دوم، پلاک 16 با کد پستی: 1587634811 از طریق پست ارسال می‌نمایند. 

شرکت کارگزاری آریا بورس موظف است حداکثر دو روز پس از دریافت مدارک فوق نسبت به افتتاح حساب و صدور کد کاربری معاملات برخط مشتریان اقدام نماید. همچنین قابل ذکر است پس از افتتاح حساب، هزینه‌های پستی و گواهی امضاء مشتریان به حساب مشتری واریز می‌گردد.

 

به صورت ارسال پیک (تنها برای مشتریان تهران)

در این روش مشتریان نسبت به دانلود و پرینت دفترچه افتتاح حساب غیرحضوری اقدام نموده و پس از ‌‌تکمیل و امضاء فرم های مربوطه، از یکی از روش های: تماس با دفتر کارگزاری (تلفن: 3-88541552 / ایمیل کارگزاری) یا از طریق صفحه ارسال پیک، مشخصات خود را جهت ارسال پیک و دریافت فرم‌ها و احراز هویت فرد متقاضی اعلام می‌نمایند.

لازم به ذکر است این روش هزینه‌ای برای مشتریان گرامی نداشته و هزینه پیک توسط کارگزاری پرداخت می‌گردد.

همچنین امکان ارسال دفترچه حساب غیرحضوری توسط پیک و ‌‌تکمیل فرم‌ها در همان زمان نیز مهیاست. پیشنهاد می‌گردد جهت صرفه‌جویی در زمان فرم‌های مربوطه را پیش از ارسال پیک تکمیل نمایید. مشتریان گرامی لازم استشناسنامه و کارت ملی و مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر را هنگام حضور پیک در محل فرد، به همراه داشته باشند.دانلود دفترچه افتتاح حساب غیر حضوری

Top